Apie mus

Apie mus

„Tiesinimo kapos“ – tai didžiausias specializuotų dantų tiesinimo kapomis klinikų tinklas Lietuvoje. Visas dėmesys čia sutelkiamas į šiuolaikišką, sparčiai visame pasaulyje populiarėjantį dantų tiesinimo būdą. Net penkiose Vilniuje, Kaune, Panevėžyje ir Joniškyje įsikūrusiose ortodontinio gydymo įstaigose Jūsų laukia patyrę dantų tiesinimo profesionalai, pasirengę padėti greitai ir efektyviai išspręsti Jus varginančias problemas ir sukurti sveiką bei nepriekaištingai atrodančią šypseną. Siekiant aukščiausio rezultato, įmonė bendradarbiauja su patikimais ir pasaulyje žinomais partneriais: „K Line Europe“, „Ordoline“, „Invisaling“, „Spark“.

99,5 proc.

Dantų tiesinimas kapomis tinkamas beveik visiems kreivų dantų ir netaisyklingo sąkandžio atvejais.

image

Mūsų tikslas

Mūsų tikslas – kiekvienam pacientui užtikrinti sklandų gydymo procesą, aukščiausią gydymo kokybę ir lūkesčius pranokstantį estetinį rezultatą. Siekiame, kad mūsų klinikose ne tik ortodontinis gydymas, bet ir diagnostika būtų maksimaliai komfortiška. Moderni, pasaulyje pripažintų gamintojų diagnostinė įranga užtikrina greitą ir itin tikslų Jūsų dantų ir sąkandžio būklės įvertinimą be jokių nemalonių pojūčių.

6

Tam, kad Jums mus pasiekti būtų patogiau, turime net šešias klinikas penkiuose skirtinguose Lietuvos miestuose. Ir tai ne pabaiga!

1000+

Gydymą nematomomis dantų tiesinimo kapomis esame atlikę daugiau nei tūkstančiui pacientų iš visos Lietuvos.

Kodėl verta rinktis dantų tiesinimą kapomis?

Patyrę mūsų klinikų gydytojai odontologai žino, kad sėkmingam gydymui labai svarbus gydytojo ir paciento bendradarbiavimas. Kiekvienam į mus besikreipiančiam pacientui, atsižvelgdami į jo klinikinę būklę, poreikius, gyvenimo būdą, finansines galimybes, sudarome individualų gydymo planą. Dirbame su keliomis skirtingomis pasaulyje pripažintų gamintojų dantų tiesinimo kapų sistemomis – „Ordoline“, „Invisalign“, „Sparkline“, „K line“ ir kt., todėl visuomet pasiūlome kiekvienam pacientui tinkamiausią ir geriausiai jo poreikius atitinkantį ortodontinio gydymo metodą.

Prieš pradedant dantų tiesinimą, detaliai supažindinsime Jus su gydymo eiga, etapais, planuojama trukme, suteiksime galimybę iš anksto pamatyti būsimą rezultatą, atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus, pateiksime rekomendacijas. Glaudžiai bendradarbiausime ir atidžiai rūpinsimės Jumis viso gydymo proceso metu ir jam pasibaigus.

Laukiame Jūsų

Esame didžiausias specializuotų dantų tiesinimo kapomis klinikų tinklas Lietuvoje. Patyrę dantų tiesinimo profesionalai laukia Jūsų net penkiose Vilniuje, Kaune, Panevėžyje ir Joniškyje įsikūrusiose ortodontinio gydymo įstaigose, tad rinkitės Jums patogiausią.

logo

Svajojate apie tiesius, sveikus dantis ir harmoningą šypseną?

Registruokitės konsultacijai klinikoje „Tiesinimo kapos“ Vilniuje, Kaune, Panevėžyje ar Joniškyje! Keiskite savo šypseną patogiai, nekeisdami savo gyvenimo būdo ir ritmo!

Kodėl verta rinktis dantų tiesinimą kapomis?

Geresnė gyvenimo kokybė

Po gydymo dantų tiesinimo kapomis žmonės nebejaučia diskomforto, labiau pasitiki savimi ir apsisaugo nuo galimų problemų ateityje susijusių su dantų susigrūdimu ir netaisyklingu sąkandžiu.

Efektyvus ir moksliškai pagrįstas gydymas

Gydymas tiesinimo kapomis yra paremtas moksliniais tyrimais ir prižiūrimas sertifikuotų gydytojų ortodontų ir mokslininkų komandos. Taip užtikrinima aukščiausia gydymo kokybė ir nepriekaištingas rezultatas.

Nematoma, patogu ir neskausminga

Drąsiai šypsokitės! Niekas net nepastebės, kad dėvite dantų tiesinimo kapas. Gydymo metu nepatirsite skausmo. Jums nereikės keisti savo kasdienių įpročių, galėsite ir toliau valgyti savo mėgiamą maistą.

Tinka visiems gydymo atvejams

Tiesinimo kapomis galima išgydyti beveik visus ortodontinius atvejus, net ir tuos, kuriuos iki šiol buvo galima išgydyti tik breketais.

Pamatykite savo galutinę šypseną

Naudodojant 3D gydymo planavimo technologiją, dar prieš pradedant gydymą Jums parodysime, kaip atrodys jūsų šypsena jį pabaigus.