Atsiliepimai

Atsiliepimai

Geriausias mūsų darbo įvertinimas – mūsų pacientų atsiliepimai. Kviečiame paskaityti! Galbūt jie paskatins ir Jus pradėti kelionę sveikos ir gražios šypsenos link.

Atsiliepimai

Štai ką apie dantų tiesinimą kapomis rašo jį pasirinkę pacientai.

6 atsiliepimai


Lukas P.

Mintys apie dantų tiesinimą man daug metų neduodavo ramybės, bet nešioti breketų labai nesinorėjo. Sužinojęs apie nematomas tiesinimo kapas, ryžausi jas išbandyti, tačiau tikrai nemaniau, kad viskas bus taip patogu ir paprasta. Kapos visiškai netrukdė įprastam gyvenimui, viso gydymo metu pas odontologą reikėjo atvykti tik kelis kartus. Net nepastebėjau, kaip prabėgo 9 mėnesiai, o dabar pagaliau galiu nebekompleksuoti dėl savo šypsenos.


Deimantė Š.

Kapų praktiškai nesimato, jos taip pat nesukelia jokių nemalonių pojūčių burnoje. Beje, devėdama kapas įpratau geriau rūpintis savo burnos higiena. Visiems abejojantiems patariu ryžtis, nes gydymo laikas praeina labai greitai, o rezultatai – akivaizdūs.


Fausta B.

Esu labai patenkinta pasirinkusi dantų tiesinimą kapomis. Viskas paprasta ir lengva jokio skausmo, tik svarbu jas keisti kas 2 savaites ir nešioti 22 val per parą.


Neringa L.

SUPER viskas! Buvau ir drąsiai sakau REKOMENDUOJU! Jautiesi tarsi pas draugus i svečius užsukus. Malonūs, patariantys, aukčiausias lygis. Labai džiaugiuosi Jus atradus. AČIŪ, manau mano svajonė išsipildys.


Donata N.

Ši klinika tikrai kitokia! Ir čia tikrai svarbiausia pacientas! Begalinė specialistų kantrybė, profesionalumas, didžiulis noras suprasti pacientą tiksliai, to siekimas iki galo ir, aišku, techninės galimybės…


Linas V.

Profesionali ir jauki/draugiška aplinka. Tiek iš administracijos, tiek iś gydytojų komandos pusės. Likau labai patenkintas apsilankymu.


logo

Nebeatidėliokite dantų tiesinimo – registruokitės konsultacijai!

Kiekvienam į mus besikreipiančiam pacientui skiriame ypatingą dėmesį. Nors dantų tiesinimo kapos yra nepastebimos, pagal Jūsų klinikinę situaciją ir asmeninius poreikius sudarytas gydymo planas užtikrins efektyvius, akivaizdžiai matomus rezultatus.

Kainos

Dantų tiesinimo kapomis kaina priklauso nuo klinikinės situacijos sudėtingumo ir norimų pasiekti rezultatų. Susipažinkite su preliminariomis gydymo kainomis, o tikslią kainą sužinokite atvykę į konsultaciją.

Registruokitės konsultacijai

Jums patogiame mieste

Esame didžiausias specializuotų dantų tiesinimo kapomis klinikų tinklas Lietuvoje. Patyrę dantų tiesinimo profesionalai laukia Jūsų net penkiose Vilniuje, Kaune, Panevėžyje ir Joniškyje įsikūrusiose ortodontinio gydymo įstaigose, tad rinkitės Jums patogiausią.

Vilnius

Kaunas

Panevėžys

Joniškis