Dantų tiesinimas

Dantų tiesinimas

„Tiesinimo kapos“ – didžiausias specializuotų dantų tiesinimo kapomis klinikų tinklas Lietuvoje. Visas dėmesys čia sutelkiamas į šiuolaikišką, sparčiai visame pasaulyje populiarėjantį dantų tiesinimo būdą.

Tiesūs dantys ir taisyklinga šypsena gali daryti stebuklus. Besišypsantys žmonės ne tik atrodo patraukliau, bet ir jaučiasi laimingesni bei labiau pasitiki savimi. Tačiau tiesi šypsena reikalinga ne tik dėl estetinio vaizdo – ji labai svarbi siekiant išsaugoti dantų ir burnos ertmės sveikatą. Tik turint tiesius dantis galima užtikrinti tinkamą burnos higieną, išvengti dantų ėduonies, dantenų ligų ir dantų praradimo rizikos. Esant kreiviems dantims ir netaisyklingam sąkandžiui, kai kuriems dantims tenka ir didesnis kramtymo krūvis, todėl jie greičiau dėvisi, gali nuskilti ir net nulūžti. Nelygūs dantys ir netaisyklingas sąkandis gali trukdyti atlikti kokybišką dantų implantavimą bei protezavimą.

Deja, remiantis tyrimų duomenimis, su kreivais, susigrūdusiais, netaisyklingai išaugusiais dantimis ir netaisyklingu sąkandžiu susiduria kas trečias žmogus. Dar neseniai vienintelis šių problemų sprendimo būdas buvo nepatogūs metaliniai breketai, dėl kurių keliamų nepatogumų daugelis ortodontinio gydymo atsisakydavo. Tačiau, tobulėjant medicinos technologijoms, atrastas naujas dantų tiesinimo metodas, greitai, patogiai ir efektyviai išsprendžiantis kreivų dantų ir netaisyklingo sąkandžio sukeliamas problemas.

Tiesinimo kapos ar šiuolaikiniai breketai?

Nors medicinos technologijos sparčiai tobulėja, netgi lyginant su šiuolaikiniais breketais, tiesinimo kapos turi išties daug privalumų. Sužinokite, kokie gi jie.

Tiesinimo kapos

Šiuolaikiniai breketai

Nepastebimas būdas
Komfortiška
Prireikus galima nusiimti
Nežaloja burnos gleivinės
Lengva išsivalyti dantis
Dvigubai retesni vizitai pas gydytoją
30% trumpesnis gydymas
Aiškiai prognozuojami gydymo rezultatai
Aiški, fiksuota gydymo eiga bei kaina

Partneriai

  • „K Line Europe“ – tai Vokietijoje įsikūrusi medicinos įrangos įmonė, gaminanti efektyvų ir funkcionalų gydymą garantuojančias dantų tiesinimo kapas. Siekiant palengvinti gyvenimą tūkstančiams žmonių, pasitelkiamos aukštosios technologijos. Užtikrinant kokybės ir kainos santykį, bendrovė kiekvieną dieną prisideda prie gražesnių šypsenų kūrimo.

 

  • „Ordoline“ – tai lietuvių įkurtas dantų tiesinimo kapų gamintojas, siekiantis pagerinti kiekvieno paciento burnos ertmės būklę. Artimai bendradarbiaujant su gydytojais, sukuriamos plokštelės, idealiai tinkančios kiekvienam atvejui. Bendram tikslui pasiekti suburiami profesionalai, šiuolaikinės technologijos ir preciziškumas.

 

  • „Invisaling“ – tai Jungtinėse Amerikos Valstijose įsikūrusi įmonė, gaminanti inovatyvias ir šiuolaikiškas dantų tiesinimo kapas. Siekdami transformuoti kiekvieno žmogaus gyvenimą, jie atrado technologiją, padedančią sukurti svajonių šypsenas. Bendrovė bendradarbiauja su daugiau nei 90 šalių visame pasaulyje.

 

  • „Spark“ – tai amerikiečių įkurta dantų tiesinimo kapų kompanija, turinti partnerių daugelyje pasaulio valstybių. Sukurtos technologijos dėka tiek gydytojai, tiek pacientai gali pilnai stebėti teigiamus dantų pokyčius viso proceso metu. Profesionalumas ir kasdienis darbas padeda daugybei žmonių plačiau šypsotis.

Nematomos tiesinimo
kapos Basic

Šis gydymo paketas rekomenduojamas esant nesudėtingiems atvejams – esant vieno ar abiejų žandikaulių nežymiam dantų susigrūdimui, pasisukimui, nedideliems tarpams.

Nedidelis dantų susigrūdimas
Neestetiški tarpai tarp dantų
Lengvas dantų pasisukimas

Nematomos tiesinimo
kapos Standard

Tai – gydymas, tinkantis esant vieno ar abiejų žandikaulių vidutiniškam dantų kreivumui, pastebimiems tarpams, diastemai (tarpui tarp centrinių kandžių).

Atviras, kryžminis, gilus sąkandis
Stiprus dantų susigrūdimas
Dideli tarpai tarp dantų

Nematomos tiesinimo
kapos Advanced

Šis gydymo paketas taikomas esant sudėtingiems gydymo atvejams – esant dideliam dantų pasisukimui, susigrūdimui ar tarpams, netaisyklingam sąkandžiui.

Įvairios dantų padėties anomalijos
Visi netaisyklingo sąkandžio tipai
Itin pažengęs dantų susigrūdimas

Glaustai apie gydymo eigą:

  • Jūsų ortodontinių tyrimų paketo duomenis perkelsime į specialią sistemą;
  • Per 4-6 savaites ortodontų ir technikų komanda suplanuos virtualų 3D dantų tiesinimo planą su vizualizacija;
  • Kapos pagaminamos per 6-8 savaites. Gavę kapas, susisieksime su Jumis ir paskirsime vizitą artimiausiu metu;
  • Kapas patys keisite kas 10-14 dienų, jos koreguos Jūsų dantis, kol bus pasiektas reikiamas rezultatas;
  • Pas gydytoją tarpiniam patikrinimui bei kapų komplekto papildymui lankysitės kas 2-3 mėnesius;
  • Sėkmingai baigus dantų tiesinimą, rekomenduojame naudoti individualiai Jums klinikoje pagamintą retencinę kapą.
logo

Svajojate apie tiesius, sveikus dantis ir harmoningą šypseną?

Registruokitės konsultacijai klinikoje „Tiesinimo kapos“ Vilniuje, Kaune, Panevėžyje ar Joniškyje! Keiskite savo šypseną patogiai, nekeisdami savo gyvenimo būdo ir ritmo!

D.U.K.

Prieš dantų tiesinimą kapomis, kyla įvairiausių klausimų. Kviečiame sužinoti atsakymus į dažniausiai mūsų specialistams užduodamus klausimus.

Kaip pradėti gydymą?

Išsirinkite kliniką „Tiesinimo kapos“ Jums patogiame mieste ir užsiregistruokite vizitui. Konsultacijos metu gydytojas odontologas įvertins Jūsų dantų būklę, išklausys Jūsų lūkesčius, sudarys gydymo planą, pristatys būsimų rezultatų vizualizaciją. Jūs taip pat sužinosite, kiek laiko truks gydymas ir kokia tiksliai bus jo kaina. Jums patvirtinus gydymo planą, bus pradėta kapų gamyba ir galėsite pradėti gydymą.


Kiek trunka dantų tiesinimas kapomis?

Dantų tiesinimo kapomis trukmė priklauso nuo dantų būklės, norimų pasiekti rezultatų ir atsakingo kapų devėjimo. Įprastai gydymas trunka 6–18 mėnesių.


Ar dažnai reikės lankytis pas gydytoją?

Kontroliniams vizitams pas gydytoją reikės atvykti tik maždaug kas 6–8 savaites.


Kokio amžiaus žmonėms tinka gydymas kapomis?

Gydymas dantų tiesinimo kapomis gali būti taikomas bet kokio amžiaus žmonėms, turintiems visus nuolatinius dantis.


Ar gydymas kapomis skausmingas?

Pirmomis gydymo dienomis, o taip pat kaskart užsidėję naujas kapas, galite jausti lengvą dantų veržimą ir dantenų maudimą, tačiau šie pojūčiai per kelias dienas praeina.


Ar kapos gali iškristi kalbant ar juokiantis?

Kapos priglunda ir švelniai sukimba su Jūsų dantimis, todėl jas dėvėdami galėsite drąsiai kalbėti ir nevaržomai juoktis – jos tikrai neiškris.


Ar kapos iš tiesų yra nematomos?

Dantų tiesinimo kapos yra skaidrios, todėl aplinkiniai jų beveik nepastebi.


Ar galima pamatyti kaip dantys atrodys po gydymo?

Prieš pradedant gydymą, visuomet sudaromas ir pacientui detaliai pristatomas 3D gydymo planas su būsimo rezultato vizualizacija. Taigi, galėsite pamatyti, kaip judės Jūsų dantys ir kaip jie ir Jūsų šypsena atrodys po gydymo.


Ar gydymas kapomis brangus?

Dantų tiesinimas kapomis yra brangesnis gydymo metodas negu gydymas standartiniais metaliniais breketais. Tačiau gydymo kapomis kaina yra panaši į gydymo keramikiniais ar safyriniais breketais ir žemesnė negu dantų tiesinimas individualiais liežuviniais breketais. Šį tiesinimo būdą pasirinkę pacientai džiaugiasi komfortu gydymo metu, lengva kapų bei burnos ertmės priežiūra ir gydymo rezultatu – jie sako, kad šis tiesinimo būdas tikrai vertas savo kainos ir kad neabejodami rekomenduotų jį savo draugams ar artimiesiems.


Kaip kapos tiesina dantis?

Dantų tiesinimo kapos švelniai spaudžia dantis ir stumia juos į suplanuotą padėtį. Tam, kad dantys nuolat judėtų reikiama linkme, kapos kas 10-14 dienų yra keičiamos naujomis.


Ar tiesinant dantis kapomis reikalingos papildomos priemonės?

Tam, kad kapa geriau laikytųsi, gydymo metu ant kai kurių dantų užklijuojami maži plombinės medžiagos gabalėliai. Siekiant, kad dantys lengviau ir greičiau judėtų norima kryptimi, gali būti naudojamos ir specialios elastinės gumelės.