Kainos

Kainos

Dantų tiesinimo kapomis kaina priklauso nuo klinikinės situacijos sudėtingumo ir norimų pasiekti rezultatų. Susipažinkite su preliminariomis gydymo kainomis, o tikslią kainą sužinokite atvykę į konsultaciją.

Nematomos tiesinimo kapos
Basic

Šis gydymo paketas rekomenduojamas esant nesudėtingiems atvejams – esant vieno ar abiejų žandikaulių nežymiam dantų susigrūdimui, pasisukimui, nedideliems tarpams.

Vienas žandikaulis | iki 10 kapų | gydymas trunka ~4 mėn. 840 Eur (42€/mėn.)
Du žandikauliai (+200 Eur arba +10 Eur/mėn.) | iki 8+8 kapų | gydymas trunka ~4 mėn.

Dantų tiesinimo kapos:

Kada verta rinktis?

Kai iki harmoningos šypsenos trūksta visai nedaug | Maži trūkumai trukdo drąsiai šypsotis | Erzina dantų kreivumas ar tarpai

Rekomenduojama esant nežymiam dantų pasisukimui ar nedideliems tarpams.

 

42€/mėn.

Jeigu sutarties terminas - 20 mėn.

Lizingas be pabrangimo

Mokant iš karto:

840€

Nematomos tiesinimo kapos
Standard

Tai – gydymas, tinkantis esant vieno ar abiejų žandikaulių vidutiniškam dantų kreivumui, pastebimiems tarpams, diastemai (tarpui tarp centrinių kandžių).

Vienas žandikaulis | iki 20 kapų | gydymas trunka – nuo 10 mėn. 1620 Eur (81€/mėn.)
Du žandikauliai (+520 Eur arba +26 Eur/mėn.) | iki 20+20 kapų | gydymas trunka ~10 mėn.

Dantų tiesinimo kapos:

Kada verta rinktis?

Kai pastebite nemenką dantų susigrūdimą | Norisi, kad šypsena būtų taisyklinga | Sudėtinga kruopščiai išsivalyti dantis

Tinka esant vidutiniškam dantų kreivumui, tarpams, diastemos uždarymui.

 

81€/mėn.

Jeigu sutarties terminas - 20 mėn.

Lizingas be pabrangimo

Mokant iš karto:

1620€

Nematomos tiesinimo kapos
Advanced

Šis gydymo paketas taikomas esant sudėtingiems gydymo atvejams – esant dideliam dantų pasisukimui, susigrūdimui ar tarpams, netaisyklingam sąkandžiui.

Vienas žandikaulis | nuo 20 kapų | gydymas trunka – nuo 11 mėn. 2430 Eur (121 Eur/mėn.)
Du žandikauliai (+730 Eur arba +36 Eur/mėn.) | nuo 20+20 kapų | gydymas trunka – nuo 11 mėn.

Dantų tiesinimo kapos:

Kada verta rinktis?

Kai kreivi dantys trukdo pasitikėti savimi | Turite kreivą sąkandį | Dėl didelio iškrypimo ir netaisyklingos padėties dantys dėvisi, dyla.

Rekomenduojama sudėtingais atvejais – esant dideliam dantų pasisukimui, susigrūdimui ar tarpams.

158€/mėn.

Jeigu sutarties terminas - 20 mėn.

Lizingas be pabrangimo

Mokant iš karto:

3160€

Kiek dantų tiesinimas
kainuos būtent Jums?

Kiekvienas atvejis – individualus, todėl kviečiame apsilankyti artimiausioje mūsų klinikoje. Konsultacijos metu gydytojas įvertins Jūsų dantų bei sąkandžio būklę ir pateiks preliminarią tiesinimo kainą.

Registruokitės konsultacijai

Jums patogiame mieste

Esame didžiausias specializuotų dantų tiesinimo kapomis klinikų tinklas Lietuvoje. Patyrę dantų tiesinimo profesionalai laukia Jūsų net penkiose Vilniuje, Kaune, Panevėžyje ir Joniškyje įsikūrusiose ortodontinio gydymo įstaigose, tad rinkitės Jums patogiausią.

Vilnius

Kaunas

Panevėžys

Joniškis

D.U.K.

Prieš dantų tiesinimą kapomis, kyla įvairiausių klausimų. Kviečiame sužinoti atsakymus į dažniausiai mūsų specialistams užduodamus klausimus.

Kaip pradėti gydymą?

Išsirinkite kliniką „Tiesinimo kapos“ Jums patogiame mieste ir užsiregistruokite vizitui. Konsultacijos metu gydytojas odontologas įvertins Jūsų dantų būklę, išklausys Jūsų lūkesčius, sudarys gydymo planą, pristatys būsimų rezultatų vizualizaciją. Jūs taip pat sužinosite, kiek laiko truks gydymas ir kokia tiksliai bus jo kaina. Jums patvirtinus gydymo planą, bus pradėta kapų gamyba ir galėsite pradėti gydymą.


Kiek trunka dantų tiesinimas kapomis?

Dantų tiesinimo kapomis trukmė priklauso nuo dantų būklės, norimų pasiekti rezultatų ir atsakingo kapų devėjimo. Įprastai gydymas trunka 6–18 mėnesių.


Ar dažnai reikės lankytis pas gydytoją?

Kontroliniams vizitams pas gydytoją reikės atvykti tik maždaug kas 6–8 savaites.


Kokio amžiaus žmonėms tinka gydymas kapomis?

Gydymas dantų tiesinimo kapomis gali būti taikomas bet kokio amžiaus žmonėms, turintiems visus nuolatinius dantis.


Ar gydymas kapomis skausmingas?

Pirmomis gydymo dienomis, o taip pat kaskart užsidėję naujas kapas, galite jausti lengvą dantų veržimą ir dantenų maudimą, tačiau šie pojūčiai per kelias dienas praeina.


Ar kapos gali iškristi kalbant ar juokiantis?

Kapos priglunda ir švelniai sukimba su Jūsų dantimis, todėl jas dėvėdami galėsite drąsiai kalbėti ir nevaržomai juoktis – jos tikrai neiškris.


Ar kapos iš tiesų yra nematomos?

Dantų tiesinimo kapos yra skaidrios, todėl aplinkiniai jų beveik nepastebi.


Ar galima pamatyti kaip dantys atrodys po gydymo?

Prieš pradedant gydymą, visuomet sudaromas ir pacientui detaliai pristatomas 3D gydymo planas su būsimo rezultato vizualizacija. Taigi, galėsite pamatyti, kaip judės Jūsų dantys ir kaip jie ir Jūsų šypsena atrodys po gydymo.


Ar gydymas kapomis brangus?

Dantų tiesinimas kapomis yra brangesnis gydymo metodas negu gydymas standartiniais metaliniais breketais. Tačiau gydymo kapomis kaina yra panaši į gydymo keramikiniais ar safyriniais breketais ir žemesnė negu dantų tiesinimas individualiais liežuviniais breketais. Šį tiesinimo būdą pasirinkę pacientai džiaugiasi komfortu gydymo metu, lengva kapų bei burnos ertmės priežiūra ir gydymo rezultatu – jie sako, kad šis tiesinimo būdas tikrai vertas savo kainos ir kad neabejodami rekomenduotų jį savo draugams ar artimiesiems.


Kaip kapos tiesina dantis?

Dantų tiesinimo kapos švelniai spaudžia dantis ir stumia juos į suplanuotą padėtį. Tam, kad dantys nuolat judėtų reikiama linkme, kapos kas 10-14 dienų yra keičiamos naujomis.


Ar tiesinant dantis kapomis reikalingos papildomos priemonės?

Tam, kad kapa geriau laikytųsi, gydymo metu ant kai kurių dantų užklijuojami maži plombinės medžiagos gabalėliai. Siekiant, kad dantys lengviau ir greičiau judėtų norima kryptimi, gali būti naudojamos ir specialios elastinės gumelės.