Kaip pradėti?

Kaip pradėti?

Dantų tiesinimas kapomis – vienas patogiausių dantų tiesinimo būdų, kurį naudojant, svajonių šypsena pasiekiama greitai ir nepastebimai. Pasirinkę šį gydymo metodą, nepatirdami diskomforto ir nekeisdami savo kasdienių įpročių, kasdien keliausite link nepriekaištingos šypsenos ir didesnio pasitikėjimo savimi.

Konsultacija ir diagnostika

Jums apsilankius klinikoje, gydytojas įvertins Jūsų ortodontinę situaciją ir surinks gydymui reikalingus duomenis. Išklausysime Jūsų lūkesčius, atsakysime į visus rūpimus klausimus, padarysime ekstraoralines bei intraoralines nuotraukas, nuimsime dantų atspaudus.

image
image

Gydymo plano pristatymas

Pagal surinktus duomenis Jums bus parengtas individualus gydymo planas. Tuomet antrojo vizito metu galėsite susipažinti su gydymo plane numatyta dantų tiesinimo eiga, kompiuterio ekrane pamatysite, kaip judės dantys ir kokio rezultato galima tikėtis.

Kapų gamyba

Jūsų dantų duomenys bus perduoti į dantų technikų laboratoriją, kur bus pradėta individualių kapų gamyba.


Dantų tiesinimas

Kito vizito metu duosime Jums pirmąjį kapų rinkinį ir detalias jų naudojimo instrukcijas. Prireikus, gydytojas uždės reikiamas ortodontines priemones, reikalingas didesniam kapų stabilumui ir efektyvesniam gydymui. Kapas reikės savarankiškai keisti pagal gydytojo nurodymus ( įprastai – kas 2 savaites), maždaug kas 6–8 savaites reikės apsilankyti pas gydytoją kontroliniams vizitams. Jų metu specialistas įvertins, ar gydymas vyksta tiksliai taip, kaip suplanuota, prireikus, pakoreguos gydymo planą.

Svarbu žinoti, kad norint pasiekti suplanuotą rezultatą, kapos turi būti nešiojamos ne trumpiau nei 20–22 valandas per parą.

image

Ištiesintų dantų užfiksavimas

Pabaigus dantų tiesinimą ir pasiekus norimą rezultatą, gydytojas užfiksuos dantis taisyklingoje padėtyje. Tai padatyti galima pasitelkiant retencines kapas arba vidinėje dantų pusėje tvirtinamas specialias vielutes. Tai padės užtikrinti, kad daili ir taisyklinga šypsena džiugins dar ilgus metus!

logo

Nebeatidėliokite dantų tiesinimo – registruokitės konsultacijai!

Kiekvienam į mus besikreipiančiam pacientui skiriame ypatingą dėmesį. Nors dantų tiesinimo kapos yra nepastebimos, pagal Jūsų klinikinę situaciją ir asmeninius poreikius sudarytas gydymo planas užtikrins efektyvius, akivaizdžiai matomus rezultatus.

Kainos

Dantų tiesinimo kapomis kaina priklauso nuo klinikinės situacijos sudėtingumo ir norimų pasiekti rezultatų. Susipažinkite su preliminariomis gydymo kainomis, o tikslią kainą sužinokite atvykę į konsultaciją.

Registruokitės konsultacijai

Jums patogiame mieste

Esame didžiausias specializuotų dantų tiesinimo kapomis klinikų tinklas Lietuvoje. Patyrę dantų tiesinimo profesionalai laukia Jūsų net penkiose Vilniuje, Kaune, Panevėžyje ir Joniškyje įsikūrusiose ortodontinio gydymo įstaigose, tad rinkitės Jums patogiausią.

Vilnius

Kaunas

Panevėžys

Joniškis